Beton styk - MEEX AG ®

Przejdź do treści
BETON STYK -MOSTEK SZCZEPNY
Właściwości :
BETON STYK to mostek szczepny tworzy warstwę łączącą o dużej nośności pomiędzy nową powierzchnią a starym podłożem betonowym, tynkarskim, klejowym, doskonale izoluje i wyrównuje chłonność podłoża.
Łatwość użytkowania sprawia, że może mieć zastosowanie profesjonalne i domowe. BETON STYK nadaje podłożom mineralnym (beton, tynk cementowy, tynk cementowo-wapienny) bardzo dużą przyczepność. BETON STYK to gotowy do użycia środek gruntujący wykonany na bazie dyspersji akrylowych, piasku kwarcowego oraz środków modyfikujących, przeznaczony do zagruntowania chłonnych i niechłonnych podłoży pod wszelkiego rodzaju prace budowlane. Środek jest barwiony na kolor żółty co ułatwia kontrolę równomiernego rozprowadzenia go na powierzchni. Może być stosowany na zewnątrz i wewnątrz budynku.
Przeznaczenie :
BETON STYK tworzy warstwę łączącą na wymagających powierzchniach przed wylewaniem posadzek, mocowaniem płytek ceramicznych, wykonywaniem tynków gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych itd.
Sposób użycia:
Podłoże przeznaczone do zagruntowania powinno być odtłuszczone i oczyszczone z kurzu, brudu, wapna. Należy usunąć stare,odrywające się powłoki. W przypadku nakładania środka na nowo wykonanych podłożach mineralnych zachować minimum tygodniowy okres sezonowania.
BETON STYK przed użyciem oraz w trakcie nakładania starannie mieszać, aby uzyskać jednolitą/jednorodną konsystencję.
Czystą i suchą powierzchnię malować pędzlem lub wałkiem w temp.  Otoczenia powyżej 5°C.
Kolejną warstwę nakładać po upływie 1 godziny. Zagruntowane powierzchnie należy zabezpieczyć przed działaniem opadów atmosferycznych przez co najmniej 24 godziny.
Zużycie:
od 0,2 do 0,4 kg/m² (w zależności od chłonności podłoża)
Przechowywanie:
W szczelnie zamkniętych oryginalnych opakowaniach, unikać wilgoci, mrozu i nasłonecznienia. Po otwarciu szczelnie zamknąć i zużyć jak najszybciej. Okres trwałości: 24 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Beton styk
Grunty
0.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści