Czysty klinkier - MEEX AG ®

Przejdź do treści
Zastosowanie
Preparat do czyszczenia klinkieru, cegły i innych powierzchni  pionowych. Skutecznie usuwa naloty, glony, białe wykwity wapienne oraz  pozostałości z betonu i zapraw. Zalecany do czyszczenia powierzchni  przed impregnacją lub malowaniem.


Sposób użycia
Preparat nakładać za pomocą pędzla lub szczotki. Odczekać 15-20 min. i  spłukać wodą. Przy silnych zabrudzeniach zabieg należy powtórzyć. Przed  zastosowaniem zaleca się wykonać próby działania środka na niewielkiej  powierzchni. Preparatu nie wolno łączyć z innymi.
Trwałość
24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przechowywanie i magazynowanie
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25 °C, w  suchym i wentylowanym pomieszczeniu, z materiałami tej samej klasy.  Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed  mrozem. Nie przechowywać z kwasami i metalami.
Opakowanie
CZYSTY KLINKIER pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9szt.), kanistry 5l i kontenery 1000l.
Bezpieczeństwo pracy
CZYSTY KLINKIER jest substancją żrącą, niepalną. Niebezpiecznie  reaguje z pierwiastkami metalicznymi, reduktorami i substancjami  organicznymi. Przy pracach należy nosić odpowiednią odzież ochronną,  odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę twarzy.
Dane techniczne
Stan skupienia: ciecz
barwa: bezbarwna o slomkowej
gęstość: 1,1 g/cm³ w 20ºC
pH: ok. 1
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku  samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych  zastosowań.
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści