Do kostki bruk - MEEX AG ®

Przejdź do treści
Zastosowanie
Preparat przeznaczony jest do impregnowania powierzchni wykonanych z  kostki brukowej i betonu. Wzmacnia powierzchnie, zabezpiecza przed  działaniem wody oraz słabych kwasów i soli. Zwiększa odporność kostki na  ścieranie. Wnikając w głąb materiału ogranicza powstawanie wykwitów  węglanowych i zapobiega rozwojowi mchów, porostów i pleśni. Ułatwia  usuwanie zanieczyszczeń. Uwydatnia kolor impregnowanych powierzchni i  zabezpiecza przed blaknięciem.


Sposób użycia
Na oczyszczoną i odtłuszczoną powierzchnię nanosimy preparat pędzlem  lub wałkiem. W przypadku bardziej chłonnych podłoży zabieg należy  powtórzyć.
Przy silnych zanieczyszczeniach węglanowych powierzchnie należy wcześniej oczyścić preparatem CZYSTY BRUK.
Wydajność w zależności od chłonności powierzchni 6-8 m2.
Trwałość
24 miesiące od od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przechowywanie i magazynowanie
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w  suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem  promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.
Opakowania
IMPREGNAT pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9 szt.), kanistry 5l i 10l oraz beczki 200l i kontenery 1000l.
Bezpieczeństwo pracy
IMPREGNAT jest substancją ekologicznie czystą, nie toksyczną, nie  palną. Przy pracach należy stosować ogólne zasady higieny i  bezpieczeństwa pracy.
Dane techniczne
Stan skupienia: ciecz
Barwa: biała do bezbarwnej
Gęstość: 1,03 g/cm³ w 20°C
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku  samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych  zastosowań.
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści