Do Piaskowca - MEEX AG ®

Przejdź do treści
Zastosowanie
Impregnat wytwarzany ze specjalnie dobranych dyspersji – nie zawiera  styrenu, więc wyroby nim impregnowane nie ciemnieją. Preparat wnika w  głąb impregnowanej powierzchni powodując właściwości hydrofobowe, dzięki  czemu kamień nie nasiąka wodą. Zapobiega korozji kamienia, tworzy  mikroskopijną warstwę ochronną zabezpieczającą przed wnikaniem brudu i  wykwitami, ułatwia czyszczenie. Doskonale chroni elementy piaskowca i  gipsu przed wpływem warunków atmosferycznych. Stosowany do elewacji,  architektury ogrodowej, kominków. Bezbarwny po wyschnięciu.


Sposób użycia
Impregnowana powierzchnia powinna być czysta i sucha. Preparat  nakładać za pomocą pędzla, wałka lub przez natrysk równomiernie  rozprowadzając, w przypadku powierzchni bardzo chłonnych zabieg można  powtórzyć.
Czas schnięcia uzależniony jest od temperatury, średnio ok. 2-3 godziny.
Wydajność w zależności od chłonności powierzchni 4-12 m2.
Trwałość
24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przechowywanie i magazynowanie
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-30 °C, w  suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem  promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.
Opakowanie
Impregnat pakowany jest w butelki 1l (opakowanie zbiorcze 9szt.), kanistry 5l i 10l oraz beczki 200l i kontenery 1000l.
Bezpieczeństwo pracy
Impregnat do piaskowca jest substancją ekologicznie czystą , nie  toksyczną , nie palną. Przy pracach należy stosować ogólne zasady  higieny i bezpieczeństwa pracy.
Dane techniczne
Stan skupienia: ciecz
Barwa: biała do bezbarwnej
Temp. krzepnięcia: -2ºC
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku  samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych  zastosowań.
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści