Farba do drewna - MEEX AG ®

Przejdź do treści
  
FARBA DO DREWNA

 
Przeznaczenie:
Farba dekoracyjno-ochronna, przeznaczona do stosowania na zewnętrznych i wewnętrznych elementach drewnianych i drewnopodobnych. Pomalowanym powierzchnią nadaje estetyczną i trwałą barwę oraz zabezpiecza je przed działaniem czynników atmosferycznych.
Farba przeznaczona jest do malowania drewnianych podbitek dachowych, więźb dachowych, płotów, okiennic, altan ogrodowych, pergoli, krokwi, łat i innych elementów stolarki.

 
Sposób użycia:
Podłoże przeznaczone do malowania należy oczyścić z pyłu, oleju, żywicy i luźno z nim związanych elementów. Wszelkie pęknięcia i ubytki należy wyrównać odpowiednią szpachlówką.  
W celu pełnego zabezpieczenia drewna przed grzybami i pleśnią zaleca się impregnację odpowiednimi preparatami. Farbę przed użyciem oraz w trakcie malowania starannie mieszać, aby uzyskać jednolitą /jednorodną konsystencję.  
Czystą i suchą powierzchnię malować pędzlem lub wałkiem w temp. otoczenia powyżej 5oC. Kolejną warstwę nakładać po upływie 2 godzin. Pomalowane powierzchnie należy zabezpieczyć przed działaniem opadów atmosferycznych przez co najmniej 48 godzin.
Wydajność: około 8-10m2/1l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności podłoża.

 
Trwałość: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

 
Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 25ºC, w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach. Chronić przed mrozem.

 
Farby do drewna
Farby
0.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Bezpoźrednio na drewno , na podbitki
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści