Grzyb stop - MEEX AG ®

Przejdź do treści
GRZYB-STOP jest preparatem grzybobójczym, przeznaczonym do  oczyszczania i ochrony ścian, sufitów i innych powierzchni przed  rozwojem grzybów pleśniowych. Polecany szczególnie do użycia w miejscach  o dużym natężeniu wilgoci.
Produkt wykazuje pełne działanie grzybobójcze w czasie 15 min. w temp. 20°C.
Zastosowanie
- do usuwania grzybów pleśniowych pojawiających się na powierzchniach takich jak ściany, podłogi, fugi,
- do usuwania mchów i innego rodzaju zanieczyszczeń organicznych pojawiających się na betonowych elementach,

KUP TERAZ

Sposób użycia
Preparat nakładać za pomocą pędzla lub natryskowo.Odczekać 15-20 min.  Działanie środka rozpoczyna się natychmiast po zetknięciu się z  czyszczoną powierzchnią. Przy silnych zabrudzeniach zabieg należy  powtórzyć. Zalecane jest nie tylko zmywanie miejsc bezpośrednio  zagrzybionych, ale również pozornie czystych w promieniu ok.20-30cm  celem likwidacji niewidocznych zarodników. Pomieszczenie dobrze  wietrzyć, aż do całkowitego zaniku zapachu chloru.
Wydajność z litra 7-14m², w zależności od chłonności podłoża i stopnia zagrzybienia powierzchni.
Trwałość
9 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Numer pozwolenia MZ 4251/10
Przechowywanie i magazynowanie
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25 °C, w  suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem  promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Unikać kontaktu z kwasami,  metalami i węglowodorami.
Opakowanie
GRZYB-STOP pakowany jest w butelki 0,5l z atomizerem (opakowanie  zbiorcze 10 i 20szt), 1l (opakowanie zbiorcze 9szt.), kanistry 5l i  kontenery 1000l.
Bezpieczeństwo pracy
GRZYB-STOP jest niebezpieczną dla środowiska, działa bardzo  toksycznie na organizmy wodne. Przy pracach należy nosić odpowiednią  odzież ochronną, odpowiednie rękawice ochronne i okulary lub ochronę  twarzy. Nie stosować razem z innymi produktami, a szczególnie z kwasami.  Może uwalniać niebezpieczny gaz (chlor)
Substancja czynna: 4,9 g chloranu (1) sodu/100g produktu
Dane techniczne
Stan skupienia: ciecz
Barwa: żółto-zielona
Zapach: charakterystyczny, ostry
Gęstość: 1,15 g/cm³ w 20ºC
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obow
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści