Magnetyczno podkładowa - MEEX AG ®

Przejdź do treści
  
PODKŁADOWA FARBA MAGNETYCZNA

 
Podkładowa farba magnetyczna pozwala zamienić zwykła ścianę w tablicę magnetyczną. W połączeniu z farbą nawierzchniową o dowolnym kolorze umożliwia tworzenie oryginalnych i funkcjonalnych wnętrz. Przeznaczona jest do stosowania wewnątrz pomieszczeń na powierzchniach cementowych, murowanych, na płytach gipsowych i na drewnie. Największą skuteczność farba magnetyczna uzyskuje przy zastosowaniu magnesów neodymowych. Przy magnesach ferrytowych i taśmach magnetycznych skuteczność farby może być niska.

KUP TERAZ

 
Sposób użycia:
Malowane powierzchnie oczyścić z brudu, kurzu, luźnego materiału i zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na przyczepność farby. Używać tylko na gładkich powierzchniach. Bezpośrednio przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Malować w temp. otoczenia powyżej 10ºC, za pomocą pędzla lub wałka. W zależności od temperatury otoczenia i wilgotności względnej powietrza czas schnięcia waha się w granicach 4-6 godzin. Zaleca się nakładać co najmniej 3 warstwy farby. Skuteczność farby zależy od grubości nałożonych warstw i wielkości oraz siły magnesów.
Powierzchnię pokrytą farbą magnetyczną można malować dowolną farbą nawierzchniową wodorozcieńczalną.
Wydajność: 5m2/1l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności i struktury podłoża.

 
Trwałość:
12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

 
Przechowywanie i magazynowanie:
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25°C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.
Wartość graniczna LZO dla produktu (kat.A/d): 130g/l. Produkt zawiera < 130g/l LZO.
Bezpieczeństwo zabawek - Produkt zgodny z normą PN-EN 71-3+A1:2014-12
Atest PZH HK/B/1150/01/2015
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.

 

 

 
Producent/Dystrybutor.............

 
Kod kreskowy …..........

 
Pojemność …..........

 

 

 

 

 

 

 

 
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści