Magnetyczno tablicowa - MEEX AG ®

Przejdź do treści
  
MAGNETYCZNA FARBA TABLICOWA

 
Wysokiej jakości farba przeznaczona do malowania wewnętrznych powierzchni cementowych, murowanych, na płytach gipsowych i gipsowo-kartonowych oraz na powierzchniach tynkowanych.  Tworzy twardą i ścieralną powłokę umożliwiającą wielokrotne zapisywanie notatek oraz przyczepianie magnesów. Pozwala stworzyć oryginalne i funkcjonalne wnętrza. Doskonała również na powierzchniach, tj. drzwi, meble. Największą skuteczność farba magnetyczna uzyskuje przy zastosowaniu magnesów neodymowych. Przy magnesach ferrytowych i taśmach magnetycznych skuteczność farby może być niska.


 
Sposób użycia:
Powierzchnię oczyścić z brudu, kurzu, luźnego materiału i zanieczyszczeń, które mogąc wpłynąć na przyczepność farby. Bezpośrednio przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Malować pędzlem lub wałkiem. Kolejną warstwę nakładać po 2 godzinach. Zaleca się nałożenie 2-3 warstw.
Po skończonej pracy narzędzia umyć wodą z mydłem.
Wydajność: 5m2/1l przy jednokrotnym malowaniu, w zależności od chłonności i struktury podłoża.

 
Trwałość:
12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.

 
Przechowywanie i magazynowanie:  
Przechowywać w oryginalnych opakowaniach, w temperaturze 5-25°C, w suchym i wentylowanym pomieszczeniu. Zabezpieczyć przed działaniem promieni słonecznych. Chronić przed mrozem.

 
Bezpieczeństwo zabawek - Produkt zgodny z normą PN-EN 71-3+A1:2014-12
Atest PZH HK/B/1150/01/2015
Wartość graniczna LZO dla produktu (kat.A/d): 130g/l. Produkt zawiera < 130g/l LZO.

 
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.

 

 


 

 

 

 

MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści