Tablicowa czarna szara - MEEX AG ®

Przejdź do treści
  
FARBA TABLICOWA

 

 

 
Farba tablicowa przeznaczona jest do praktycznych i dekoracyjnych wykończeń podłoży, tj. ściany, drzwi, meble i wiele innych. Pozwala przekształcić malowane powierzchnie w tablice po których można pisać i rysować kredą. Farba ma wysoką przyczepność do podłoża oraz jest odporna na częste mycie i ścieranie.


Sposób użycia:
Malowane powierzchnie oczyścić z brudu, kurzu, luźnego materiału i zanieczyszczeń, które mogą wpłynąć na przyczepność farby. Bezpośrednio przed użyciem farbę należy dokładnie wymieszać. Malować w temp. otoczenia powyżej 10ºC, za pomocą pędzla lub wałka. W zależności od temperatury otoczenia i wilgotności względnej powietrza czas schnięcia waha się w granicach 2-4 godzin. Należy nałożyć minimum 2 warstwy farby. Powłokę można użytkować po ok. 7 dniach od nałożenia ostatniej warstwy.
Trwałość:
12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu.
Przechowywanie:
Przechowywać w szczelnie zamkniętych oryginalnych opakowaniach, w temp. 5-25ºC, w suchym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Chronić przed mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Wartość graniczna LZO dla produktu (kat.A/d): 130g/l. Produkt zawiera < 130g/l LZO.

 
Podane informacje nie zwalniają naszych klientów z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności naszego produktu do indywidualnych zastosowań.

 

 

 

 

 
Producent: MEEX-AG …

 
Kod kreskowy …..........

 
Pojemność 0,75L
MEEX AG Sp.Jawna
Wróć do spisu treści